Reklama z PKS Słupsk

Reklama na autobusach

Dysponujemy powierzchnią na oraz w autobusach kursujących w województwie pomorskim i zachodniopomorskim. Nasz tabor dojeżdża do najbardziej atrakcyjnych miejsc wypoczynkowych Pomorza Środkowego, takich jak: Ustka, Rowy, Poddąbie, Jarosławiec, Kluki czy Smołdzino.

Reklamę możemy wyeksponować na tylnej powierzchni autobusu, gdzie kierowcy samochodów stojących za nami w korku będą mieli okazję przyjrzeć się jej bardzo dokładnie.

Możemy również wywiesić Twoje plakaty wewnątrz autobusów PKS Słupsk, które rocznie przewożą nawet do 1,5 miliona podróżnych.

Trudno o tak skuteczną, a jednocześnie tak przystępną formę reklamy.

Reklama na dworcu

Dworzec PKS Słupsk jest jednym w największych generatorów ruchu pieszego w centrum Słupska. To miejsce początku i końca podróży dla setek tysięcy osób – mieszkańców regionu, turystów z całej Polski, a także gości z zagranicy.

Oferujemy montaż nośników reklamowych pod wiatą nad najpopularniejszymi stanowiskami odjazdowymi PKS Słupsk. Bannery w formacie 6 m × 1,2 m (jedno- lub dwustronne) przyciągną uwagę nie tylko osób oczekujących na podstawienie swoich autobusów, ale także tych, którzy korzystają z Dworca Autobusowego jako drogi dojścia np. do dworca kolejowego.

Cennik ekspozycji reklam

Reklama na autobusie

  • Tył autobusu, bez szyby – już od 325 zł / miesiąc.
  • Tył autobusu, z szybą – to najlepsze miejsce na wyeksponowanie reklamy, którą zobaczą tysiące kierowców i przechodniów na drogach regionu. Już od 455 zł / miesiąc.

Podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. Minimalny okres ekspozycji reklamy na autobusie to 6 miesięcy.

Ekspozycja plakatów A3 w autobusach

  • Ekspozycja do 7 dni (włącznie) 2,60 zł za plakat / dzień.
  • Ekspozycja powyżej 7 dni2,35 zł za plakat / dzień

Podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. Minimalny okres ekspozycji plakatów to 3 dni.

Reklama na dworcu

  • Ekspozycja jednostronna 300 zł / miesiąc
  • Ekspozycja obustronna500 zł / miesiąc

Podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć do nich 23% podatku VAT. Minimalny okres ekspozycji to 1 miesiąc.

Skontaktuj się z nami:

sekretariat@pks.slupsk.pl

Warunki ekspozycji reklam

W przypadku reklam na lub w pojazdach

  • Zleceniodawca przygotowaną przez siebie reklamę umieszcza na autobusach we własnym zakresie lub zleca PKS Słupsk za dodatkową opłatą.
  • Uwaga: * – projekt graficzny reklamy całopojazdowej wymaga konsultacji i akceptacji PKS Słupsk, a jej wykonanie musi być uwzględniać standardy bezpieczeństwa PKS Słupsk.
  • Zleceniodawca dostarczy plakat co najmniej 3 dni przed początkiem trwania ekspozycji w autobusach. PKS Słupsk umieszcza plakaty w autobusach we własnym zakresie.

W przypadku reklamy na dworcu

  • Zleceniodawca przygotowaną przez siebie reklamę umieszcza we własnym zakresie.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. View more
Akceptuj
Skip to content