Biletowy Zawrót Głowy – wraca hitowa promocja PKS Słupsk!

Całe lato na zwiedzanie Pomorza Środkowego z przyjaciółmi? A może łatwiejszy dojazd do wakacyjnej pracy w turystycznych miejscowościach? Dzięki naszej letniej promocji macie to wszystko bez dodatkowych kosztów!

Promocja dotyczy ulgowych miesięcznych biletów szkolnych i studenckich (a także dla dziecka niepełnosprawnego). Dzięki odpowiedniej pieczątce, którą można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta na Węźle Transportowych przy ul. Towarowej w Słupsku, taki bilet będzie ważny na wszystkie linie komunikacji regionalnej PKS Słupsk! Bez dodatkowych opłat!

Promocja obejmuje bilety zakupione na miesiące lipiec i sierpień. Liczba przejazdów na takim bilecie jest nielimitowana, możliwe są także dowolne przesiadki. Mogą z niej korzystać nowi Pasażerowie PKS Słupsk oraz osoby, które przedłużają ważność biletu w dotychczasowej relacji.

Dodatkowo, nasi Podróżni korzystający z promocyjnych biletów, będą mogli wkrótce odebrać wakacyjne prezenty – niespodzianki. Będą one dostępne w naszym BOK już od czwartku, 27 VI.

Zobacz też: Regulamin – Letnia promocja PKS Słupsk „Biletowy zawrót głowy”, edycja 2024

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. View more
Akceptuj
Skip to content