PKS Słupsk oficjalnym przewoźnikiem Czarnych Sł.

Nawiązaliśmy współpracę z koszykarskim klubem Czarni Słupsk. Drużyna będzie mogła liczyć na nasze wsparcie w bezpiecznym dotarciu na wyjazdowe mecze. Pierwszą wspólną podróż mamy już za sobą.

Nasz najnowszy autobus zabrał drużynę do Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie zmierzyła się ona z zespołem BM Stal Ostrów Wlkp. Był to mecz 17. kolejki PLK. Czarni w świetnym stylu pokonali Stal z wynikiem 74:84.

Autobus, który PKS udostępniliśmy Czarnym Słupsk, to najnowszy nabytek we naszej flocie – Mercedes Tourismo. To najwyższa liga, jeżeli chodzi o luksusowe turystyczne autokary. Do zajezdni przy ul. Piłsudskiego trafił on zaledwie kilka dni temu.

Zawodnik Czarnych Słupsk w nowym autobusie PKS Słupsk Mercedes Tourismo.

Wyposażony jest we wszystko, czego mogą sobie życzyć sportowcy w długiej trasie: rozsuwane skórzane fotele, gniazdka 230V i USB, klimatyzację, toaletę, lodówkę czy telewizję.

Każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda sportu. W dniach, w których autobus nie będzie służył Czarnym Słupsk, nowego mercedesa będą mogły wynajmować inne osoby i instytucje. Wygodnie pomieści on 53 pasażerów, co jest świetną opcją dla szkół, firm, biur podróży, czy naprawdę dużych rodzin świętujących ważne okazje – potrzebujących przede wszystkim bezpiecznego, ale i komfortowego transportu.

Czarni Słupsk w sezonie 2022/2023 zajmują 7 lokatę w tabeli Energi Basket Ligi, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. View more
Akceptuj
Skip to content