sekretariat@pks.slupsk.pl  

59 842 42 56

Infolinia 703 402 003 (Koszt: 2,58 PLN z VAT/min, Usługę świadczy Progress Plus s.c.)

Aktualności

MASZ DOŚĆ SWOJEJ ROBOTY? Szukasz pracy? Zostań kierowcą w PKS SŁUPSK S.A. !

2021-09-10 Aktualności

kierowcy_bezd-verok-002.JPG

kierowcy_z_d-002.JPG

 

MASZ DOŚĆ SWOJEJ ROBOTY? Szukasz pracy? Zostań kierowcą w PKS SŁUPSK S.A. ! Zarobki od 3000 zł na rękę (netto) w zwyż. Decyduj już dziś , niezależnie czy masz prawo jazdy na autobus (kat.D) czy też nie i dopiero masz zamiar zostać kierowcą zawodowym. Czekamy na Ciebie! Zapraszamy także Kobiety!

PKS SŁUPSK, firma z ponad 70 letnim doświadczeniem, w związku dynamicznym rozwojem i zakupem nowego taboru poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy autobusowego (prawo jazdy kat D).  Praca w Słupsku i okolicy, oferujemy dobre warunki, stabilne miejsce pracy, umowę o pracę , zarobki co najmniej 3000 zł na rękę (netto),  fundusz socjalny , odzież firmową, coraz bardziej nowoczesny tabor.  

NIE MASZ UPRAWNIEŃ A CHCESZ ZOSTAĆ KIEROWCĄ ZAWODOWYM? Dla osób nie posiadających prawa jazdy kat. D oferujemy we współpracy z Urzędem Pracy  pokrycie wszystkich kosztów szkolenia (kursu na prawo jazdy) a także pokrycie wszystkich dodatkowych kosztów (  badań psychologicznych i lekarskich, egzaminu itp.)., zapewniając równocześnie stypendium w czasie szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu i podjęcia pracy w naszym dynamicznym zespole. Skontaktuj się już dziś.

Kontakt:  tel/SMS: 789 407 829 ,  e-mail: t.kowalczyk@pks.slupsk.pl  www.facebook.com/slupskpks

czytaj dalej...

Baner Kiedy Przyjedzie

PKS Słupsk Spółka Akcyjna