SZANOWNI PASAŻEROWIE !!!!

Od 01 maja 2020 r. do odwołania nie będą realizowane kursy sobotnie:

ze Słupska do Bruskowa Wielkiego 9:30 i 13:30

z Bruskowa Wielkiego do Słupska 10:10 i 14:00

ze Ścięgnicy do Słupska 5:35

ze Słupska do Tychowa 15:45

ze Słupska do Bukówki 17:55 i 19:30

 

Wykaz kursów wykonywanych od 01.05.2020 r.:

 

KOMUNIKACJA PODMIEJSKA:

 

  • LINIA 77 Słupsk – Bukówka

Autobusy kursują od poniedziałku do piątku według sobotniego rozkładu jazdy.

W soboty autobusy kursują według sobotniego rozkładu jazdy bez kursów:

ze Słupska do Bukówki 17:55 i 19:30

 

  • LINIA 211 Słupsk – Dębnica Kaszubska

W dni robocze bez kursów:

z Dębnicy Kaszubskiej   08:13; 14:13; 21:13

ze Słupska                       07:16; 13:09; 20:04

W soboty autobusy kursują według sobotniego rozkładu jazdy bez kursów:

z Dębnicy Kaszubskiej   20:28

ze Słupska                       19:05

 

  • LINIA 500 Słupsk - Ustka

Autobusy kursują według niedzielnego rozkładu jazdy.

 

 KOMUNIKACJA REGIONALNA:

Relacja:

Godz. Odjazdu:

Dni robocze

Rowy - Słupsk
(B- kurs od m. Bałamątek)

05:28B; 09:00; 12:30; 15:15

Słupsk - Rowy

08:00; 11:20; 14:30; 16:40

Gałęzów - Słupsk

05:25

Słupsk - Gałęzów

15:30

Gogolewko - Słupsk

11:15

Słupsk - Gogolewko

10:20

Maleniec - Słupsk
(G- kurs przez m. Gogolewko)

05:10G; 08:30G

Słupsk - Maleniec

16:15; 18:10

Rzechcino - Słupsk

05:45

Słupsk - Rzechcino

15:30

Dąbrówno - Słupsk

05:10

Słupsk - Dąbrówno

16:50

Potęgowo - Słupsk

09:25

Słupsk - Potęgowo

07:40

Cecenowo - Słupsk

05:00; 09:00

Słupsk - Cecenowo

15:20

Słupsk - Pobłocie

17:30

Żelazo - Słupsk

04:55; 05:30

Słupsk - Żelazo

15:45

Tyń - Słupsk

09:41; 13:51; 16:27

Słupsk - Pieszcz – Tyń

(A- kurs przez Gać)

09:10; 13:20; 15:40A

Słupsk Wrząca - Kczewo - Słupsk

07:20

Słupsk - Słonowice -Wrząca - Słupsk

11:45

Ścięgnica - Słupsk

05:35; 14:25

Słupsk - Ścięgnica

13:40

Słupsk - Tychowo

15:45

Pieńkowo - Gałęzinowo - Słupsk

05:25

Słupsk - Pieńkowo

15:25

Pęplino - Gałęzinowo - Słupsk

08:15

Słupsk - Gałęzinowo - Pęplino

07:40; 16:20

Ustka - Gałęzinowo - Słupsk

11:35

Słupsk - Gałęzinowo - Ustka

10:50

Ustka - Możdżanowo - Słupsk

07:35

Kluki - Żelazo - Żelkowo - Słupsk

05:10

Słupsk - Żelkowo - Żelazo - Kluki

15:45

 

W niedziele komunikacja nie funkcjonuje.

 

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie  utrudnienia.