sekretariat@pks.slupsk.pl  

59 842 42 56

Infolinia 703 302 660 (Koszt: 2,08 PLN z VAT/min, Usługę świadczy Progress Plus s.c.)

Słupsk,D.A.

Kierunek Godziny
Bięcino
Kukowo
16:00 D
Bruskowo Małe 6:20 S8:20 D14L11:00 EŁ11:00 EdeW13:00 Ed15:00 d15:25 DeW17:00 nd
Bruskowo Małe
Bruskowo Wielkie
9:30 L
Bruskowo Wielkie
Pieszcz, Postomino, Krzemienica
17:00 S
Bruskowo Wielkie 6:20 S7:40 D8:20 D14L9:30 L9:30 D11:00 EŁ11:00 EdeW13:00 Ed13:30 S15:00 d15:10 D15:25 DeW16:00 DL16:20 D17:00 nd19:30 Dn
Bruskowo Wielkie
Starkowo, Krzemienica
6:20 S
BUKÓWKA 4:05 D5:05 D5:20 d66:20 D6:20 e+d7:35 Ed8:00 d+9:45 d11:55 Ed12:30 DH13:25 Ed14:00 d+14:30 D15:30 Cd15:45 D16:50 Egd17:55 End19:00 Dn19:30 Cnd20:30 Dn21:35 Dn22:40 Dn
BUKÓWKA
Swochowo
8:55 DL
Bydgoszcz, D.A.
Bytów, Chojnice
5:30 na
Bydgoszcz, D.A. 21:55 na
BYDLINO, SŁUPSKA 14:40 L
Bytów D.A. 5:30 na
Cecenowo
Żelkowo, Główczyce, Rzuszcze
9:00 d18:00 Dn
Cecenowo
Damnica, Główczyce, Stowięcino
6:50 EL7:20 Edt15:20 Ed16:10 D
Cecenowo
Żelkowo, Główczyce, Stowięcino
14:10 DeW14:10 DeW
Cecenowo
Żelkowo, Główczyce, Pobłocie
6:30 DH6:30 6ndW
CHOJNICE,D.A./D.K.
Bytów
5:30 na
Czarna Dąbrówka
Głobino, Łabiszewo, Maleniec
16:05 DneW
Damnica PKP 6:25 d6e6:50 EL7:20 Edt12:20 D15:20 Ed15:40 S15:40 DH16:10 D17:30 Dn
Damnica PKP
Kukowo, Bięcino
16:00 D
Darłowo, D.A., Bogusława X
Postomino, Karsino
11:00 EŁ11:00 EdeW13:00 Ed15:00 d17:00 nd
Dąbrówno, kolonia
Łupawa
7:40 D
Dębnica Kaszubska, Urząd Gminy 10:00 D13:10 S13:10 s13:40 S14:45 De15:30 D15:35 d617:10 DneW17:10 DL19:30 Dn
Duninowo
Bydlino, Ustka
14:40 L
Gać 6:40 S8:20 D14L15:40 DeW16:00 DL
Gać
Wrząca
7:20 S
Gać
Sycewice
12:20 S
Gałęzinowo
Bruskowo Wielkie
7:40 D9:30 D13:30 S19:30 Dn
Gałęzinowo 10:50 D15:10 D16:20 D
Gałęzów
Dębnica Kaszubska, Kotowo, Niepoględzie
13:10 S13:10 s
Gałęzów 10:00 D14:45 De15:30 D15:35 d619:30 Dn
Głobino, szkoła 7:30 DL10:00 D10:20 D13:10 S13:10 s13:40 S14:20 S14:45 De15:30 D15:30 S15:30 d615:35 d615:40 DŁ16:05 DneW17:10 DneW17:10 DL18:10 Dn19:30 Dn20:15 Dn
Główczyce
Żelkowo
6:30 DH6:30 6ndW8:00 D9:00 d12:50 D14:10 DeW14:10 DeW15:30 D15:30 d618:00 Dn21:40 Dn
Główczyce
Damnica
6:25 d6e6:50 EL7:20 Edt12:20 D15:20 Ed16:10 D17:30 Dn
Główczyce
Żelkowo, Wolinia
12:50 D
Główczyce, Dworcowa
Żelkowo
6:30 DH6:30 6ndW9:00 d12:50 D14:10 DeW14:10 DeW15:30 D15:30 d618:00 Dn
Główczyce, Dworcowa
Damnica
6:50 EL7:20 Edt15:20 Ed16:10 D17:30 Dn
Gogolewko
Głobino, Łabiszewo
7:30 DL15:40 DŁ16:05 DneW18:10 Dn
Gogolewko
Dębnica Kaszubska, Starnice
13:40 S
Gogolewko 10:20 D
Gogolewko
Głobino
15:30 S
Gogolewo
Łabiszewo
15:30 d620:15 Dn
Jarosławiec, Hotel Król Plaza
Bydlino, Ustka, Duninowo, Marszewo, Jezierzany
14:40 L
Jarosławiec, Hotel Król Plaza
Bruskowo Wielkie, Bruskowo Małe, Możdżanowo, Marszewo, Jezierzany
9:30 L
JEZIERZANY
Bydlino, Ustka, Duninowo, Marszewo
14:40 L
JEZIERZANY
Bruskowo Wielkie, Bruskowo Małe, Możdżanowo, Marszewo
9:30 L
JEZIERZYCE, SZKOŁA/HALA
Kukowo
12:25 S
Karsino
Postomino
11:00 EŁ11:00 EdeW13:00 Ed15:00 d17:00 nd
Karzcino
Żelkowo, Siecie, Smołdzino
15:45 DTnW
Karzcino 6:15 CL6:30 D8:15 DŁ9:15 Ł10:10 D10:15 CL12:15 L12:30 DH12:30 S13:15 L13:30 S13:30 DTW15:15 L15:30 d615:30 DH15:30 S18:15 CL18:30 Dn19:15 CL20:15 L22:15 CL
Kluki, pętla
Karzcino, Smołdzino
6:30 D10:10 D12:30 DH12:30 S13:30 S13:30 DTW15:30 d615:30 DH15:30 S18:30 Dn
KOTOWO
Dębnica Kaszubska
13:10 S13:10 s
KOTOWO 15:30 D
Kozy
Redzikowo, Łupawa
15:30 E
Krzemienica
Pieszcz, Postomino
17:00 S
Krzemienica
Starkowo
6:20 S
Kukowo 5:05 D6:55 S8:40 DH12:25 S12:30 DH16:00 D
Lębork, Dworzec Kolejowy PKP
Łupawa, Potęgowo
12:00 D
Lubuń 6:15 S7:30 S13:55 S15:40 S
Łabiszewo
Głobino
7:30 DL14:20 S15:40 DŁ16:05 DneW18:10 Dn
Łabiszewo 15:30 d620:15 Dn
Łeba, Plac Dworcowy
Żelkowo, Główczyce, Rzuszcze
9:00 d18:00 Dn
Łeba, Plac Dworcowy
Damnica, Główczyce, Stowięcino
6:50 EL
ŁOSINO 6:15 S7:15 S7:30 S11:30 S13:00 S13:20 S13:55 S14:05 S14:05 S15:30 S15:40 S
Łupawa
Redzikowo
15:30 E16:50 Dn
Łupawa 7:40 D12:00 D
Łupawa
Redzikowo, Wieliszewo
19:00 Dn
Machowino 5:50 DŁ6:00 DeW6:50 d8:00 DfeW8:30 CL10:00 D11:20 d12:40 DeW14:30 DŁ14:30 Ende14:30 W15:30 D16:40 nd18:40 DenW18:40 EŁ
Maleniec
Głobino, Łabiszewo
7:30 DL15:40 DŁ16:05 DneW18:10 Dn
Maleniec
Dębnica Kaszubska, Starnice
13:40 S
Maleniec
Głobino
15:30 S
MARSZEWO
Pieszcz, Postomino
17:00 S
MARSZEWO
Bydlino, Ustka, Duninowo
14:40 L
MARSZEWO
Swołowo
15:25 DeW
MARSZEWO
Bruskowo Wielkie, Bruskowo Małe, Możdżanowo
9:30 L
MARSZEWO
Starkowo
6:20 S
Możdżanowo 11:00 EŁ11:00 EdeW13:00 Ed15:00 d17:00 nd
Możdżanowo
Bruskowo Wielkie, Bruskowo Małe
9:30 L
Niepoględzie
Dębnica Kaszubska
17:10 DneW17:10 DL
Niepoględzie, skrzyżowanie
Dębnica Kaszubska, Kotowo
13:10 S13:10 s
Niepoględzie, skrzyżowanie 10:00 D14:45 De15:30 D15:35 d619:30 Dn
Objazda
Machowino
5:50 DŁ6:00 DeW6:50 d8:00 DfeW8:30 CL10:00 D11:20 d12:40 DeW14:30 DŁ14:30 Ende14:30 W15:30 D16:40 nd18:40 DenW18:40 EŁ
Objazda
Karzcino
6:15 CL8:15 DŁ9:15 Ł10:15 CL12:15 L13:15 L15:15 L18:15 CL19:15 CL20:15 L22:15 CL
Pęplino 6:05 S10:50 D15:10 D
Pęplino
Gałęzinowo
16:20 D
Pieńkowo
Postomino
11:00 EŁ11:00 EdeW13:00 Ed15:00 d17:00 nd
Pieńkowo
Swołowo, Marszewo, Postomino
15:25 DeW
PIESZCZ 6:45 Ed9:00 D11:00 DeW13:10 Ed14:20 DeW15:40 DeW15:40 DŁ17:00 S
Płaszewo 7:15 S13:20 S14:05 S15:40 S
PŁOCK,D.A/D.K.
Bytów, Chojnice, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek
5:30 na
PŁOCK,D.A/D.K.
Bydgoszcz
21:55 na
Pobłocie
Żelkowo, Główczyce, Rzuszcze
9:00 d
Pobłocie
Damnica, Główczyce, Stowięcino
6:50 EL7:20 Edt15:20 Ed16:10 D
Pobłocie
Żelkowo, Główczyce, Stowięcino
14:10 DeW14:10 DeW
Pobłocie
Żelkowo, Główczyce
6:30 DH6:30 6ndW
Pobłocie, skrzyżowanie
Damnica, Główczyce, Stowięcino
17:30 Dn
Podole Małe
Głobino, Łabiszewo
7:30 DL14:20 S15:40 DŁ16:05 DneW18:10 Dn
Podole Małe
Dębnica Kaszubska, Starnice
13:40 S
Podole Małe 10:20 D
Podole Małe
Łabiszewo
15:30 d620:15 Dn
Podole Małe
Głobino
15:30 S
Poganice 11:35 D
Postomino
Pieszcz
9:00 D17:00 S
Postomino 11:00 EŁ11:00 EdeW13:00 Ed15:00 d17:00 nd
Postomino
Swołowo, Marszewo
15:25 DeW
Potęgowo, dworzec kolejowy
Łupawa
12:00 D
Potęgowo, dworzec kolejowy
Damnica
15:40 S15:40 DH
Potęgowo, dworzec kolejowy
Łupawa, Dąbrówno
7:40 D
Potęgowo, dworzec kolejowy
Poganice
11:35 D
Redzikowo 6:25 d6e6:50 EL7:20 Edt7:40 D11:35 D12:00 D12:20 D15:20 Ed15:30 E15:40 S15:40 DH16:10 D16:50 Dn17:30 Dn19:00 Dn
Redzikowo
Wieliszewo, Rębowo
19:00 Dn
Rębowo, skrzyżowanie
Redzikowo, Wieliszewo
19:00 Dn
Rowy, centrum
Machowino
5:50 DŁ6:00 DeW6:50 d8:00 DfeW8:30 CL10:00 D11:20 d12:40 DeW14:30 DŁ14:30 Ende14:30 W15:30 D16:40 nd18:40 DenW18:40 EŁ
Rowy, centrum
Karzcino, Objazda
6:15 CL8:15 DŁ9:15 Ł10:15 CL12:15 L13:15 L15:15 L18:15 CL19:15 CL20:15 L22:15 CL
RUSINOWO
Bydlino, Ustka, Duninowo, Marszewo, Jezierzany, Jarosławiec
14:40 L
RUSINOWO
Bruskowo Wielkie, Bruskowo Małe, Możdżanowo, Marszewo, Jezierzany, Jarosławiec
9:30 L
Rzuszcze, skrzyżowanie
Żelkowo, Główczyce
6:30 DH6:30 6ndW9:00 d12:50 D15:30 D15:30 d618:00 Dn
Siecie
Żelkowo
15:45 DTnW15:45 DŁ15:45 s15:45 S
Sławno, Dworzec
Pieszcz
6:45 Ed9:00 D11:00 DeW13:10 Ed14:20 DeW15:40 DeW15:40 DŁ
Sławno, Dworzec
Wrząca, Ścięgnica
7:35 DH7:35 d67:45 S11:40 D14:50 Dn16:40 S
Słonowice
Wrząca
6:40 S6:40 S7:20 S7:45 S
Słonowice 18:20 Dn
Słupsk, 3 Maja - Działki 7:40 D9:30 D13:30 S15:10 D16:20 D19:30 Dn
Słupsk, 3 Maja - Działkowiec 7:40 D9:30 D13:30 S15:10 D16:20 D19:30 Dn
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna 7:40 D9:30 D13:30 S15:10 D16:20 D19:30 Dn
Słupsk, 3 Maja - MCK 7:40 D9:30 D13:30 S15:10 D16:20 D19:30 Dn
Słupsk, 3 Maja - Rejtana 7:40 D9:30 D13:30 S15:10 D16:20 D19:30 Dn
Słupsk, 3 Maja - Zachodnia 7:40 D9:30 D13:30 S15:10 D16:20 D19:30 Dn
Słupsk, Sienkiewicza 4:05 D5:05 D5:20 d66:20 D6:20 e+d7:35 Ed7:40 D8:00 d+8:40 DH9:30 D9:45 d11:55 Ed12:30 DH13:25 Ed13:30 S14:00 d+14:30 D15:10 D15:30 Cd15:45 D16:20 D16:50 Egd17:55 End19:00 Dn19:30 Cnd19:30 Dn20:30 Dn21:35 Dn22:40 Dn
Słupsk,D.A.
Pieszcz, Postomino, Krzemienica
17:00 S
Słupsk,D.A.
Dębnica Kaszubska
17:10 DneW
Słupsk,D.A.
Starkowo, Krzemienica
6:20 S
Słupsk,D.A.
Bruskowo Wielkie
16:00 DL
Słupsk,D.A.
Gać
8:20 D14L
Słupsk,D.A.
Kukowo
8:40 DH12:30 DH
Słupsk,D.A.
Swochowo, Bukówka
8:55 DL
Słupsk,D.A.
Żelkowo, Siecie, Smołdzino, Karzcino
15:45 DTnW
Słupsk,D.A.
Redzikowo, Wieliszewo, Rębowo
19:00 Dn
Słupsk,D.A.
Bukówka
4:05 D5:05 D5:20 d66:20 D6:20 e+d7:35 Ed8:00 d+9:45 d11:55 Ed13:25 Ed14:00 d+14:30 D15:30 Cd15:45 D16:50 Egd17:55 End19:00 Dn19:30 Cnd20:30 Dn21:35 Dn22:40 Dn
Słupsk,D.A.
Lubuń
7:30 S13:55 S15:40 S
Słupsk,D.A.
Bruskowo Wielkie, Gałęzinowo, Strzelino
19:30 Dn
Słupsk,D.A.
Wrząca
6:40 S7:20 S
Słupsk,D.A.
Słonowice
18:20 Dn
Słupsk,D.A. 1:00
Smołdzino
Żelkowo, Siecie
15:45 DTnW
Smołdzino
Karzcino
6:30 D10:10 D12:30 DH12:30 S13:30 S13:30 DTW15:30 d615:30 DH15:30 S18:30 Dn
Smołdzino
Żelkowo, Żelazo
12:40 S
Starkowo
Swołowo
15:25 DeW
Starkowo 6:20 S
Starnice
Dębnica Kaszubska
13:40 S
Starnice 15:30 D
Stowięcino
Damnica, Główczyce
6:50 EL7:20 Edt15:20 Ed16:10 D17:30 Dn
Stowięcino
Żelkowo, Główczyce
14:10 DeW14:10 DeW
Strzelino
Bruskowo Wielkie, Gałęzinowo
19:30 Dn
Swochowo 6:15 CL6:30 D6:30 DH6:30 6ndW8:00 D8:15 DŁ8:55 DL9:00 d9:15 Ł10:10 D10:15 CL12:15 L12:30 DH12:30 S12:40 S12:50 D13:15 L13:30 S13:30 DTW14:10 DeW14:10 DeW15:15 L15:30 d615:30 DH15:30 S15:30 D15:30 d615:45 DTnW15:45 DŁ15:45 s15:45 S18:00 Dn18:15 CL18:30 Dn19:15 CL20:15 L21:40 Dn22:15 CL
Swołowo 8:20 D14L11:00 EŁ15:25 DeW16:00 DL17:00 nd
Swołowo
Starkowo, Krzemienica
6:20 S
Swołowo
Gać
6:40 S
Sycewice 12:20 S
Ścięgnica
Wrząca
7:35 DH7:35 d67:45 S11:40 D13:40 Ed14:50 Dn15:45 E16:40 S
TORUŃ,D.A.
Bytów, Chojnice, Bydgoszcz
5:30 na
TORUŃ,D.A.
Bydgoszcz
21:55 na
Unichowo
Dębnica Kaszubska, Kotowo, Niepoględzie
13:10 S13:10 s
Ustka, Portowa 6:10 nd
Ustka, Portowa
Bydlino
14:40 L
Ustka, Portowa
Pęplino
6:05 S10:50 D15:10 D
Wargowo,
Redzikowo, Łupawa
15:30 E16:50 Dn
WARSZAWA,D.A.ZACH.
Bytów, Chojnice, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Płock
5:30 na
WARSZAWA,D.A.ZACH.
Bydgoszcz
21:55 na
Wicko
Żelkowo, Główczyce, Rzuszcze
9:00 d18:00 Dn
Wicko
Damnica, Główczyce, Stowięcino
6:50 EL7:20 Edt
Wieliszewo, skrzyżowanie
Redzikowo
15:30 E16:50 Dn19:00 Dn
Wieliszewo, skrzyżowanie 7:40 D12:00 D
WŁOCŁAWEK,D.A.
Bytów, Chojnice, Bydgoszcz, Toruń
5:30 na
WŁOCŁAWEK,D.A.
Bydgoszcz
21:55 na
Wolinia
Żelkowo, Główczyce, Rzuszcze
18:00 Dn
Wolinia
Żelkowo, Główczyce
12:50 D15:30 D15:30 d6
WRZĄCA 6:40 S7:20 S7:20 S7:35 DH7:35 d67:45 S11:40 D13:40 Ed14:50 Dn15:45 E16:40 S18:20 Dn
ZAGÓRKI
Łosino
11:30 S13:00 S14:05 S15:30 S
Żelazo
Żelkowo, Siecie
15:45 DTnW
Żelazo
Karzcino, Smołdzino
18:30 Dn
Żelazo
Żelkowo
12:40 S15:45 DŁ15:45 s15:45 S
ŻELKI
Lubuń
6:15 S13:55 S
Żelkowo 6:30 DH6:30 6ndW8:00 D9:00 d12:40 S12:50 D14:10 DeW14:10 DeW15:30 D15:30 d615:45 DTnW15:45 DŁ15:45 s15:45 S18:00 Dn21:40 Dn

PKS Słupsk Spółka Akcyjna